Koučink a mentoring

Nabízím vám své dlouholeté zkušenosti v různých vrcholových řídících pozicích v mezinárodních firmách i neziskové organizaci.

Inspirovat vás mohou mé poznatky celoživotního sportovce, otužilce, fanouška správného dýchání a nadšeného obdivovatele Wima Hofa a jeho metody WHM.

Poznejte lépe sami sebe,
co děláte nejlépe
a nejvíce Vás těší!

Pomohu vám pochopit spojení mezi vaším osobním nebo pracovním potenciálem a světem výzev a změn okolo nás.

  • Koučuji k dosažení osobních cílů.
  • Sdílím své dlouhotelé zkušenosti.
  • Pomáhám lépe zvládat stres.

Koučuji k dosažení Vašich osobních cílů

Koučování chápu jako proces nalezení a poté uvolnění a posílení vašich vnitřních, často skrytých schopností a dovedností, díky kterým dosáhnete svých profesních nebo osobních cílů. Tento proces probíhá prostřednictvím smysluplných a podnětných rozhovorů. Koučink je vhodný pro každého, kdo cítí potřebu změny v jakékoliv oblasti svého života nebo chce posílit poznání sebe sama, a hledá partnera, který ho bude provázet a udržovat ve směru k dosažení vytyčených cílů. Věřím, že je mnoho cest k osobnímu rozvoji a v koučování neexistuje jeden univerzální nástroj a přístup. Všichni jsme jedineční, máme své vlastní vědomé i nevědomé hodnoty, systémy přesvědčení, své typické vzorce myšlení, chování a jednání. Každý je jedinečný a každý má svůj životní příběh!

Sdílím dlouhotelé zkušenosti

V procesu mentoringu a poradenství vidím účinný nástroj k předávání svých zkušeností, dovedností a znalostí. Rád se stanu vaším průvodcem v domluvených tématech. Proces mentoringu se liší od koučinku hlavně tím, že klient získává jasné informace, příklady řešení konkrétních úkolů nebo techniky jednání v určitých situacích.

Pomůžu Vám lépe zvládat stres

Dnešní doba je velmi náročná a rychlá. Většinu času a energie věnujeme práci a na ostatní stránky života nám nezbývá tolik času a energie. Výsledkem velkého tlaku na zaměstnance i podnikatele, jejich efektivitu a výsledky je všudypřítomný stres. Poznal jsem, že i ve velmi náročném prostředí můžeme udržet prostor pro své blízké, přátele a koníčky, které nám přináší spokojenost a zdraví, a dokážeme nalézt cestu k udržování vysoké kvality života. V rámci různých metod Vám ukážu, jak využít skrytou sílu správného dýchání, působení chladu a nastavení mysli a zdravého pohybu, přírodních zdrojů, které byly součástí našeho každodenního života po většinu naší evoluční historie, ale které byly téměř ztraceny v pohodlí moderní společnosti.

Mám zájem o koučování nebo mentoring

Žádost o nabídku

Mohlo by vás zajímat

Další články

Ze všech stran slyšíme o budování odolnosti. Ale co to znamená?

Odolnost se týká jak samotného procesu, tak i výsledku úspěšného přizpůsobení se obtížným nebo náročným životním zkušenostem a má mentální, emocionální a behaviorální flexibilitu a schopnost přizpůsobit se vnitřním i vnějším požadavkům. Pro mě navíc to je osobnostní rys, který mají jednotlivci, kteří prokazují vášeň a vytrvalost směrem k cíli, přestože jsou konfrontováni se značnými…

Co říká věda o stresu a pozitivním vlivu Wim Hof metody.

V této epizodě Elissa Epel, Ph.D., profesorka katedry psychiatrie na Kalifornské univerzitě v San Franciscu (UCSF) hovoří s Dr. Andrew Hubermanem o její práci, která ukazuje, jak stres ovlivňuje náladu, stravovací chování, duševní zdraví, fyzické zdraví a stárnutí. Tento úryvek podcastu se věnuje jejímu výzkumu Wim Hofovy metody.

Tajemství k překonání únavy a dosažení vyššího výkonu? Druhý dech!

Představte si třeba maraton. Běžíte, dýcháte, nohy vás bolí, plíce pálí. Ale najednou jako by se vám otevřely brány nové energie. Cítíte se tak nabití, že byste byli schopni oběhnout celou zeměkouli. Tak nějak se projevuje druhý dech. Na kurzech ChiRunning nebo Oxygen Advantage se mě účastníci často ptají, jak tento jev vzniká a jestli…