Obchodní podmínky

PODMÍNKY ÚČASTI NA KURZECH

 1. Přihlašování a platba
  • Přihlásit se můžete prostřednictvím online formuláře umístěného na našich webových stránkách. Nezapomeňte prosím zvolit ve formuláři datum a kurz, na který se hlásíte.
  • Přihláška je platná po zaplacení kurzovného na náš bankovní účet. Pokyny pro platbu obdržíte e-mailem po odeslání vyplněné online přihlášky.
  • Kurzovné je třeba uhradit nejpozději 3 dny před začátkem akce. Po telefonické nebo emailové domluvě s organizátorem je možné termín a způsob platby upravit.
  • Při překročení kapacity kurzu mají přednost zájemci, jejichž platba přišla na náš účet dříve. Zájemcům, kteří by se do kurzu či na seminář nevešli, bude případná platba vrácena v plné výši na jejich účet v nejkratší možné době.
  • Přejete-li si potvrdit, že Vaše platba přišla úspěšně na náš účet, uveďte tento požadavek do poznámky online formuláře.
  • Obědnané a dodané dárkové poukazy nabývají platnosti po zapalcení celé hodnoty poukazu.

 

 1. Storno podmínky
  • Odhlášení z kurzu či semináře bez storno poplatku lze provést nejpozději do 14 kalendářních dnů před konáním objednaného kurzu. V tom případě vám bude kurzovné vráceno v plné výši na váš účet.
  • Zrušíte-li svou účast později než 14 kalendářních dnů před konáním kurzu, bude vám účtován storno poplatek ve výši 50 % ceny kurzu. Zbylá část kurzovného Vám bude zaslána zpět na váš účet. Zrušíte-li svou účast na akci později než 7 dnů před jeho konáním, popřípadě se jí vůbec nezúčastníte, bude vám účtován storno poplatek ve výši 100 % ceny kurzu.
  • Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu či semináře zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe někoho jiného nebo se zúčastnit kurzu v jiném termínu, dáte-li nám o tom předem vědět nejpozději však 3 dny před jeho konáním. V tomto případě storno podmínky na nový termín nelze uplatnit. Pokud dojde ke změně termínu, nový termín lze domnluvit maximálně do jednoho roku od původního termínu přihlášení.
  • Storno podmínky se nevztahují na dárkové poukazy. Zakoupené a zaplacené dárkové poukazy nelze směnit zpět za hotovost. Dárkový poukaz zakoupený na konkrétní kurz lze po dohodě vyměnit za jiný kurz nebo nabízenou službu. Nevyužije-li vlastník dárkového poukazu v době platnosti, poukaz později nelze využít.
  • V případě, že dárkový poukaz je zakoupený na konkrétní datum a vy se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe někoho jiného nebo se zúčastnit kurzu v jiném termínu, dáte-li nám o tom předem vědět nejpozději však 3 dny před jeho konáním. V opačném případě platnost dárkového poukazu zaniká.

 

 1. Zdravotní stav a odpovědnost
  • Účast na kurzech je dobrovolná. Kurzy nejsou náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. V případě, že účastník v současné době podstupuje jakýkoliv druh léčby, zavazuje se před zahájením akce informovat lektora o této skutečnosti a o charakteru obtíží.
  • Účastník je v celém průběhu akce odpovědný sám za sebe. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení. Účastník bere na vědomí, že může být v rámci programu vystaven fyzickému, psychickému či emocionálnímu zatížení.
  • Účastník bere na vědomí, že účast na kurzu může být podmíněná vládním nařízením nebo legislativně s ohledem na epidemiologickou situaci. Účastník se podpisem prohlášení o odpovědnosti potvrzuje, že aktuálně zveřejněné podmínky splňuje.
  • Právem lektora je ukončit účastníkovu účast, uzná-li to za vhodné. V tomto případě bude poplatek za kurz či seminář vrácen. Účastník může kdykoliv kurz či seminář na vlastní odpovědnost opustit. V tomto případě se kurzovné nevrací.

 

 1. Doplňující informace
  • Organizátor si vyhrazuje právo na změnu data a místa konání nebo úplné zrušení kurzu ze závažných organizačních důvodů. Organizátor se zavazuje, že veškeré změny budou dány přihlášeným zájemcům včas na vědomí.
  • V případě zrušení kurzu bude účastníkovi nabídnut nový termín kurzu nebo vrácena platba za kurz v plné výši, pokud o to požádá.
  • V případě změny data či místa konání bude účastníkovi vrácena platba za kurz v plné výši, pokud o to požádá před začátkem kurzu.

 

 

Mohlo by vás zajímat

Další články

Co říká věda o stresu a pozitivním vlivu Wim Hof metody.

V této epizodě Elissa Epel, Ph.D., profesorka katedry psychiatrie na Kalifornské univerzitě v San Franciscu (UCSF) hovoří s Dr. Andrew Hubermanem o její práci, která ukazuje, jak stres ovlivňuje náladu, stravovací chování, duševní zdraví, fyzické zdraví a stárnutí. Tento úryvek podcastu se věnuje jejímu výzkumu Wim Hofovy metody.

Tajemství k překonání únavy a dosažení vyššího výkonu? Druhý dech!

Představte si třeba maraton. Běžíte, dýcháte, nohy vás bolí, plíce pálí. Ale najednou jako by se vám otevřely brány nové energie. Cítíte se tak nabití, že byste byli schopni oběhnout celou zeměkouli. Tak nějak se projevuje druhý dech. Na kurzech ChiRunning nebo Oxygen Advantage se mě účastníci často ptají, jak tento jev vzniká a jestli…

Nejen chladem zdráv je člověk aneb přínosy sauny

Když na kurzech Wim Hof metody řešíme, jaké benefity chlad přináší vašemu kardiovaskulárnímu systému, často přijde řeč také na saunování. Jak je to tedy s terapií teplem, kterou podstupujeme nejčastěji právě v sauně? Celý život má naše tělo dvě odlišné teploty - teplotu kůže a teplotu jádra, ve kterém jsou uloženy vaše orgány včetně nervového…