Podcast Václava Svatoše Za bohatší Česko

S Vaškem jsme si povídali o tom, že nikdy není pozdě začít s dělat nové věci pokud je člověk na správné cestě a následuje co ho baví a naplňuje.

S Vaškem jsme si povídali o tom, že nikdy není pozdě začít s dělat nové věci pokud je člověk na správné cestě a následuje co ho baví a naplňuje.

Zajímá vás, proč se z úspěšného ředitele globální společnosti Oty Kulhánka, stal instruktor Wim Hofovy metody? Jaká cesta k tomu vedla? V čem vidí výhody a nevýhody “korporátu”? Nebo v čem podle něj spočívá bohatství?

 

Mohlo by vás zajímat

Další články

Ze všech stran slyšíme o budování odolnosti. Ale co to znamená?

Odolnost se týká jak samotného procesu, tak i výsledku úspěšného přizpůsobení se obtížným nebo náročným životním zkušenostem a má mentální, emocionální a behaviorální flexibilitu a schopnost přizpůsobit se vnitřním i vnějším požadavkům. Pro mě navíc to je osobnostní rys, který mají jednotlivci, kteří prokazují vášeň a vytrvalost směrem k cíli, přestože jsou konfrontováni se značnými…

Co říká věda o stresu a pozitivním vlivu Wim Hof metody.

V této epizodě Elissa Epel, Ph.D., profesorka katedry psychiatrie na Kalifornské univerzitě v San Franciscu (UCSF) hovoří s Dr. Andrew Hubermanem o její práci, která ukazuje, jak stres ovlivňuje náladu, stravovací chování, duševní zdraví, fyzické zdraví a stárnutí. Tento úryvek podcastu se věnuje jejímu výzkumu Wim Hofovy metody.

Tajemství k překonání únavy a dosažení vyššího výkonu? Druhý dech!

Představte si třeba maraton. Běžíte, dýcháte, nohy vás bolí, plíce pálí. Ale najednou jako by se vám otevřely brány nové energie. Cítíte se tak nabití, že byste byli schopni oběhnout celou zeměkouli. Tak nějak se projevuje druhý dech. Na kurzech ChiRunning nebo Oxygen Advantage se mě účastníci často ptají, jak tento jev vzniká a jestli…